Spoof umístění Pokèmon Go: Během uzamčení získejte přístup do posiloven a Pokèstops

Pokèmon Go se opravdu nedá hrát, pokud nejdete ven. Niantic provedl ve hře několik změn, aby bylo snazší hrát z vašeho domu. Pokémoni mají tendenci se kolem vás rozmnožovat, pokud necháte hru na chvíli otevřenou, a do tělocvičny se dostanete z mnohem větší vzdálenosti, ale zvýšení dosahu není velké. Ve skutečnosti, i když na mapě vidíte Pokèstop nebo tělocvičnu, i když je to v další ulici, nebudete k nim mít přístup. To je důvod, proč nemůže uškodit, když trochu podvrhnete svou polohu a přiblížíte se dostatečně blízko, abyste měli přístup k zastávkám a tělocvičnám. Zde je návod.

Spoof umístění Pokèmon Go

Než budeme pokračovat, měli byste vědět, že Niantic zakazuje hráčům za falšování polohy. Obecně řečeno, je to podvádění, takže to zkuste na vlastní riziko. Doporučujeme nezacházet příliš daleko, když podvrhnete svou polohu. Zkuste navštívit zastávky a tělocvičny, které jsou viditelné na mapě, když otevřete hru, a měli byste být v bezpečí.Spoof umístění Pokèmon Go – iOS

Abyste mohli zfalšovat svou polohu v Pokèmon Go na zařízení iOS, váš telefon musí být připojen k počítači se systémem Windows. Budeme používat aplikaci s názvem iSpoofer. Není to zadarmo. Na tři dny si ji můžete vyzkoušet zdarma, poté je ale potřeba si službu zakoupit předplatné.

Na počítači s Windows 10 musíte mít nainstalovaný iTunes. Musí to být verze aplikace pro stolní počítače a ne verze z obchodu Microsoft.

Stažení a nainstalujte iSpoofer. Připojte svůj iPhone k počítači. Když aplikaci spustíte, požádá vás o stažení a instalaci bitové kopie vývojáře Apple. Dovolte tomu.

Jakmile je vše hotovo, klikněte na tlačítko ‚Spoof‘.

Když kliknete na tlačítko Spoof, otevře se nové okno s mapou. Pomocí mapy přejděte na místo, kam se chcete přesunout, tj. blíže k Pokèstop nebo tělocvičně, ke které chcete mít přístup, a klikněte na tlačítko Přesunout.

Otevřete Pokèmon Go na svém iPhone a měli byste být přesunuti do nového umístění. Budete mít přístup do tělocvičny a točit Pokèstops.

Spoof umístění Pokèmon Go – Android

S Androidem mají uživatelé větší svobodu. Řešení pro falšování polohy je bezplatné (s reklamami) a nepřipojuje uživatele k počítači. Vše, co potřebujete, je aplikace tzv Falešné GPS GO umístění Spoofer zdarma . Nainstalujte jej na vašem zařízení Android.

Android vám umožňuje zfalšovat vaši polohu, pokud pro to máte aplikaci. K dispozici je vestavěné nastavení, které vám umožní vybrat aplikaci, která bude ovládat vaši polohu. Zde je návod, jak jej nastavit.

  1. Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do skupiny nastavení Systém.
  2. Přejděte na O telefonu a sedmkrát klepněte na číslo sestavení, abyste povolili Možnosti vývojáře.
  3. Po povolení možností pro vývojáře se vraťte na hlavní obrazovku aplikace Nastavení.
  4. Vyberte Možnosti vývojáře a přejděte dolů do části Ladění.
  5. Klepněte na ‚Vybrat aplikaci pro simulaci polohy‘ a vyberte možnost Falešné GPS GO Location Spoofer Free.
  6. Nyní se můžete vrátit do aplikace a zfalšovat svou polohu.

Otevřete Fake GPS GO Location Spoofer Free a pomocí mapy vyberte, kde je tělocvična nebo Pokèstop. Až budete připraveni změnit umístění, klepněte na tlačítko Přehrát.

Přepněte na Pokèmon Go a vaše poloha bude aktualizována.

Řešení iOS pro spoofing umístění v Pokèmon Go je placené, ale pokud se vám náhodou povaluje zařízení Android, můžete si na něj nainstalovat Pokèmon Go, připojit svůj účet, navštívit Pokèstops a vrátit se do svého iOS zařízení a hrát. Postup se bude synchronizovat, protože je uložen na vlastních serverech hry.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení? Předchozí Článek

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení?

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem Čtěte Více

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem