Jak vytvořit podpis v Outlooku pro Office 365 na Windows 10

Outlook podporuje více podpisů. Pokud používáte Outlook s Office 365, můžete vytvořit e-mailový podpis na jeho webovém rozhraní a také v desktopové aplikaci Outlook. Pokud se rozhodnete vytvořit více než jeden podpis, můžete si vybrat, který z nich se zprávou použijete, když ji vytváříte. Zde je návod, jak vytvořit podpis v Outlooku pro Office 365.

Podpis v Outlooku pro Office 365

Otevřete Outlook na ploše Windows 10 a přejděte na Soubor>Možnosti. V okně Možnosti přejděte na kartu Pošta a klikněte na tlačítko „Podpisy“.Otevře se nové okno. Klikněte na tlačítko „Nový“ a pojmenujte svůj podpis. Nechte to krátké a přesné. Pokud máte v aplikaci Outlook nakonfigurováno více e-mailových účtů, pomocí rozevíracího seznamu „E-mailový účet“ vyberte účet, pro který vytváříte podpis. Tyto podpisy jsou vytvářeny pro každý účet. Po vytvoření jména zadejte podpis do pole „Upravit podpisy“ pod ním.

Do podpisu Outlook Office 365 můžete přidat text a naformátovat jej libovolným způsobem, můžete vložit vizitku, fotografie a hypertextové odkazy. Udělejte to jednoduše a pokud můžete, vyhněte se vkládání obrázků, protože některé e-mailové služby by je mohly zablokovat a dát vašemu podpisu neprofesionální vzhled nebo by jej mohly jen označit jako spam.

Přidání podpisu

Outlook ve výchozím nastavení přidá do zprávy podpis z těch, které jste nastavili, ale můžete jej kdykoli změnit na jiný. Chcete-li změnit podpis použitý ve zprávě, klikněte na rozevírací seznam ‚Podpis‘ na kartě Zpráva v okně pro psaní zprávy a vyberte jeden z podpisů, který chcete použít. Pokud kliknete na možnost „Podpisy“, budete přesměrováni do nástroje pro vytváření podpisů aplikace Outlook, kde můžete upravit nebo vytvořit další podpisy.

Podpisy budou viditelné pro vaše příjemce bez ohledu na to, na jaké platformě (počítač nebo mobil) nebo v které aplikaci (Gmail, Thunderbird, Mail na macOS, Mail na Windows 10 atd.) si zprávu prohlížejí. Podpisy aplikace Outlook nahradí všechny e-mailové podpisy, které jste nastavili ve webové verzi e-mailové služby. Například můžetevytvořit e-mailový podpis v Gmailuale pokud připojíte svůj účet Gmail k Outlooku a napíšete a odešlete zprávu z Outlooku, podpis, který jste vytvořili v Gmailu, nebude použit. Místo toho Outlook použije podpis, který byl vytvořen v aplikaci Outlook. Pokud v aplikaci Outlook nebyl vytvořen žádný podpis, bude zpráva odeslána bez podpisu.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení? Předchozí Článek

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení?

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem Čtěte Více

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem