Jak stahovat videa na iOS pomocí VLC Player

Stahování videí na iOS není snadné z mnoha důvodů; prohlížeče v systému iOS nemají vždy možnost uložit video soubor, i když jej mohou přehrát, některé prohlížeče a aplikace nemají přístup k úložišti na iPhonu nebo iPadu a místo toho je ukládají do vlastních knihoven a mnoho webových stránek aplikace, které mohou přímostahování videí na plochunefungují na mobilním zařízení. Pokud chcete stahovat videa na iOS, můžete zkusit VLC player.

Budou zde určitá omezení. Toto nebude fungovat pro adresu URL YouTube. Pokud máte aplikaci, která to umístahovat videa z YouTube, získejte adresu URL, kterou vygeneruje, a použijte ji. Pravděpodobně budete mít větší štěstí. Toto nebude fungovat pro torrenty. To také nebude fungovat pro živé přenosy, tj. nebudete je moci zachytit. Jediná věc, se kterou to funguje, je skutečný odkaz na soubor a je na vás, abyste si jej pořídili.

Stahujte videa na iOS

Nejprve získejte odkaz ke stažení videa. Otevřete přehrávač VLC a přejděte na kartu Síť. Klepněte na „Stáhnout“ a zadejte odkaz. Klepněte na tlačítko stahování. Průběh stahování se zobrazí v přehrávači VLC a po dokončení si můžete video prohlédnout offline.Chcete-li video zobrazit, otevřete na svém iOS zařízení aplikaci Soubory a přejděte do složky VLC player. Video tam bude. Toto video je ve vašem zařízení, ale NENÍ ve složce fotoaparátu. Pokud to není velký problém, máte hotovo, ale pokud chcete video přesunout do role fotoaparátu, můžete. Je to jen další krok.

Klepněte a podržte video (nebo na něj klepněte a získejte přístup k dalším možnostem) a v nabídce, která se otevře, uvidíte možnost „Sdílet“. Klepněte na něj a ve sdíleném listu akcí bude možnost „Uložit video“. Klepněte na možnost „Uložit video“ a video se uloží do složky fotoaparátu.

V tomto okamžiku máte dvě kopie videa; jeden ve složce fotoaparátu a jeden v aplikaci Soubory a oba zabírají místo. Pokud nemáte dostatek místa, můžete kopii videa smazat v aplikaci Soubory a použít pouze to, které je ve fotoaparátu. To je čistě pro úsporu místa a nic jiného.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení? Předchozí Článek

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení?

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem Čtěte Více

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem