Okamžitá recenze CheckMate: Nejlepší služby pro kontrolu pozadí

Okamžitý CheckMate

Instant CheckMate nabízí rychlou a přesnou službu kontroly pozadí s velmi málo nevýhodami. Předplatitelé mohou díky velkému výběru online nástrojů přistupovat k neomezeným přehledům s výsledky, které se okamžitě vracejí, a informacemi doručenými zákazníkům skutečně uživatelsky přívětivým způsobem.

Hodnocení

Hodnocení

Vynikající

Cena

9,86 $ měsíčně

SLEVA

Klady

 • Rychlý a přesný výzkumný servis
 • Uživatelsky přívětivá palubní deska
 • Přehledné přehledy se snadnou navigací
 • Skvělý zákaznický servis

Nevýhody

 • Cena trochu na vysoké straně
 • Rozsáhlé vyhledávání na domovské stránce
 • Žádná aplikace pro iOS

Instant CheckMate je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších webů pro kontrolu pozadí. Může se pochlubit jedním z největších vyhledávačů lidí na světě, který ho využívá k plnění svého poslání pomáhat lidem dozvědět se pravdu o lidech v jejich životech. Počítadlo na domovské stránce Instant CheckMate uvádí 1,3 miliardy (a stále rostoucí) vyhledávání provedených od začátku webu. Ale kvalita nemusí nutně odpovídat kvalitě, takže jak Instant CheckMate skutečně funguje v praxi? V této recenzi vám řekneme vše, co potřebujete vědět o Instant Checkmate.Jak funguje Instant CheckMate?

Instant CheckMate funguje trochu jako agregátor vyhledávání. Když někdo zadá jméno nebo podrobnosti o někom, o kom se chce dozvědět více, stránka spustí vyhledávání v různých veřejných informačních databázích, ke kterým má přístup, a poté vrátí vše, co najde, v jednoduché a snadno čitelné zprávě. Je to opravdu tak jednoduché! Pro většinu uživatelů se výsledky, které potřebují, objeví na obrazovce během několika sekund. Pro ostatní, kteří chtějí hlouběji nebo obtížněji najít záznamy, může proces trvat až o několik dní déle.

Instant CheckMate je ne web pro kontrolu spolehlivosti ověřený FCRA, a proto jej nelze použít pro spouštění prověrek pro zaměstnání nebo úvěrové kontroly. Na druhou stranu může CheckMate volně získávat mnohem větší množství dat než služby vázané na soulad s FCRA.

Vše, co musíte udělat, je zadat jméno a jakákoli další data, která máte, a Instant CheckMate udělá zbytek za vás.

Okamžité předplatné balíčky CheckMate

Pokud se chcete přihlásit ke službě Instant CheckMate, existuje několik balíčků předplatného, ​​ze kterých si můžete vybrat:

  Zkušební členství –Zkušební členství vás vyjde na pouhých 1 $ a poskytne vám přístup k plné službě po dobu 5 dnů. Standardní členství– Standardní členský balíček vám umožní přístup k neomezeným přehledům, z nichž každý obsahuje spoustu informací za pouhých 22,86 $ měsíčně. Standardní 3měsíční členství –Balíček 3měsíčního standardního členství vám poskytne slevu na 1měsíční balíček. Bude vám účtováno 44,58 USD, což vyjde na 14,86 USD měsíčně. 6měsíční standardní členství –Balíček 6měsíčního standardního členství vám také poskytne slevu na 1měsíční balíček. Bude vám účtováno 59,16 USD, což vyjde na pouhých 9,86 USD měsíčně. Prémiové zprávy– Chcete-li získat přístup k prémiové zprávě o jednom z vašich vyhledávání, která obsahuje ještě více informací, budete muset zaplatit další poplatek ve výši 19,99 $ za každé. Poplatek za PDF– Instant Checkmate si také účtuje jednorázový poplatek ve výši 1,99 $ za poskytnutí PDF kopií všech svých zpráv.

Zdá se, že Instant CheckMate nemá standardní zásady pro vrácení peněz. Pohled na jejich smluvní podmínky uvádí, že žádosti o vrácení peněz vyřizují případ od případu s konečným cílem úplné spokojenosti zákazníka. Musíte se také zaregistrovat online. Instant CheckMate v současné době nemůže otevřít účty po telefonu, prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím požadavků zaslaných poštou.

Jednou z důležitých funkcí předplatného je, že Instant CheckMate přijímá platby za všechna předplatná předem. Má také zásady automatického obnovování účtů, pokud je uživatelé nekontaktují, aby výslovně ukončili své předplatné. Tvrdí, že tato zásada je pro „uživatelské pohodlí“, ale pohled na zpětnou vazbu od uživatelů naznačuje, že došlo k několika příležitostem, kdy uživatelé zjistili, že jejich účet je strháván, i když si mysleli, že byl zrušen. Ve většině případů se zdá, že Instant CheckMate vrátil přijaté peníze, ale přesto je to nepříjemná situace (i když se jí dá předejít).

NABÍDKA ČTENÁŘŮ:Podívejte se na naši stránku se speciálními slevami zde a získejte zprávu o prověření serióznosti, kdykoli vám to bude vyhovovat.

Jaké informace poskytuje základní okamžité vyhledávání CheckMate?

Když spustíte kontrolu pozadí prostřednictvím Instant Checkmate, řídicí panel vygeneruje okamžitou zprávu, která obsahuje všechny informace, které našli. Na pravé straně obrazovky je praktická navigační lišta, která tyto informace řadí do kategorií. Tyto kategorie jsou:

  Časová osa -Instant CheckMate může umístit informace, které našel o osobě, v chronologickém pořadí, pokud si to přejete. Kliknutím sem zobrazíte tuto časovou osu. Osobní –Typ nabízených osobních údajů zahrnuje celé jméno, věk, datum narození, astrologické znamení, fotografie ze sociálních sítí, rodné číslo a současná a bývalá zaměstnání. Spříznění lidé –Tato část odkazuje na lidi, o kterých CheckMate zjistil, že mají vztah k tomuto tématu, jako je rodina a blízcí přátelé. Uvádí také pravděpodobné spolupracovníky a přesně popisuje, jak jsou propojeni. Kontakt -Tato část bude obsahovat známá čísla mobilních telefonů a pevných linek spolu s případnými e-mailovými adresami spojenými s předmětem. Místo –Tato část obsahuje mapu, která ukazuje místa, kde má předmět hledání spojení. Zvýrazňuje také adresy, se kterými jsou propojeni, včetně obrázku nemovitosti v aplikaci Google Earth a dat, kdy tam žili. Na těchto adresách uvádí také možné sousedy subjektu. Rejstřík trestů -Pokud má váš subjekt záznam v trestním rejstříku nebo zatčení na místní, státní nebo federální úrovni, podrobnosti o něm jsou uvedeny zde. Také uvádí, zda některý z jejich identifikovaných rodinných příslušníků nebo blízkých přátel má také záznam v trestním rejstříku. Finance –Tato část obsahuje podrobnosti o všech úpadcích, zástavních právech, soudních rozsudcích, vystěhování a záznamech UCC. Sociální –Podrobnosti o předmětech Facebook účtu jsou uvedeny zde, včetně uživatelských jmen, uživatelských ID, webového odkazu a všech značek na stránce. Jsou zde také podrobnosti o jejich účtech LinkedIn, účtu Google+, profilu White Pages a jakémkoli jiném účtu na sociálních sítích, který daná osoba může mít. podnikání –Zde jsou uvedeny veškeré obchodní vztahy, firemní podání nebo ochranné známky spojené s tímto předmětem. Licence –Podrobnosti o všech možných licencích Federal Aviation Administration (pilotů), licencích na kontrolované látky DEA, profesionálních licencích, loveckých licencích a povoleních na skryté zbraně jsou uvedeny zde. Majetek –Tato část bude podrobně popisovat všechny nemovitosti ve vlastnictví subjektu. Poskytne také aktuální a předchozí hypoteční podrobnosti týkající se této nemovitosti a také informace o předchozích majitelích. Budou zde také podrobnosti o všech letadlech nebo vozidlech vlastněných subjektem. Sexuálních delikventů -Tato část uvádí seznam všech známých sexuálních delikventů, kteří mohou žít v blízkosti hlavní adresy subjektu, a také to, zda se subjekt sám vyskytuje v nějakých registrech sexuálních delikventů.

Kde Instant CheckMate získává své informace?

Instant CheckMate nabízí informace z celé řady vládních zdrojů dat a také z velkého množství stránek sociálních médií. Mezi zdroje dat, které se používají při všech vyhledáváních, patří:

 • Registrace voličů
 • Civilní rozsudky
 • Záznamy místní policie
 • Záznamy státní policie
 • Záznamy vrchního soudu
 • Záznamy šerifa
 • Databáze sexuálních delikventů
 • Údaje z místního sčítání lidu
 • Licence DEA
 • Pilotní licence FAA

Mezi weby sociálních médií, které bude Instant CheckMate hledat, patří:

 • Facebook
 • Cvrlikání
 • LinkedIn
 • Tumblr
 • Moje místo
 • Pinterest
 • DateHookup
 • Google+
 • Instagram

Jak funguje okamžitý mat?

První dojmy

Když poprvé navštívíte stránky Instant CheckMate, vše vypadá velmi čistě, jednoduše a profesionálně. Před nápadným obrázkem nádraží Grand Central Station je výběr polí, do kterých budete vyzváni k zadání jména, města a polohy osoby, kterou chcete hledat. Když zadáte tyto údaje, budete přesměrováni na stránku vyhledávání, která vám ukáže posouvající se obrázky tváří lidí a ukazatel průběhu. Položí vám několik dalších otázek o osobě, kterou hledáte.

Po zadání těchto informací web zdánlivě zahájí vyhledávání a bude vás neustále upozorňovat, že byly nalezeny relevantní údaje. Přibližně po 15 minutách bude tento proces ukončen a budete vyzváni, abyste se zaregistrovali k jejich službě, abyste si mohli prohlédnout přehled. Zvláštní je, že když se nakonec zaregistrujete, další přehledy se generují téměř okamžitě. Je jasné, že cílem této šarády je vzbudit očekávání před registrací, ale zpětná vazba naznačuje, že pro mnoho potenciálních zákazníků je to frustrující do té míry, že je to úplně odradí. Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních prodejních bodů Instant CheckMate jsou skutečně téměř okamžité výsledky, je to matoucí marketingová taktika.

Naštěstí se tento poněkud negativní první dojem nevztahuje na zbytek služby. Číst dál!

Řídicí panel

Registrace s Instant CheckMate je opravdu jednoduchý proces díky jejich jasným pokynům na obrazovce, které vás provedou celým procesem. Jakmile si nastavíte svůj účet, ocitnete se na jejich dashboardu. Toto bude vaše domovská stránka, dokud budete odběratelem. Je to čistě navržený a snadno ovladatelný prostor. V horní části obrazovky jsou pole pro zadání podrobností o další osobě, kterou chcete zkontrolovat.

Vpravo jsou podrobnosti o vašem účtu a možnosti upgradu na některé z bonusových funkcí Instant CheckMate a uprostřed obrazovky je vaše historie hlášení. Zde můžete vidět všechny zprávy, které jste dosud spustili, a také výběr doporučených zpráv na základě vašeho posledního předmětu. Z řídicího panelu je velmi snadné tyto přehledy prohlížet, prohledávat více přehledů, stahovat a sdílet přehledy a další. Úplně nahoře na stránce jsou možnosti hlavního menu. Zde můžete hledat zákaznickou podporu, sekci FAQ a další možnosti. Je to naprosto působivé rozhraní a nepochybně jedna z nejsilnějších funkcí Instant CheckMate.

Mobilní aplikace

Instant CheckMate nabízí speciální aplikaci pro zařízení Android. Stejně jako jejich řídicí panel jsme zjistili, že tato aplikace je dobře navržená a intuitivní. Stejně jako všechny renomované aplikace pro Android lze Instant CheckMate stáhnout z obchodu Google Play. Nejprve si budete muset zaregistrovat účet online, ale jakmile budete mít podrobnosti o účtu, můžete se rychle a snadno přihlásit, prohlížet zprávy a spouštět nové kontroly. V současné době neexistuje speciální aplikace pro zařízení iOS a doufáme, že zde v blízké budoucnosti uvidíme zlepšení.

Zprávy

Samotné přehledy jsou smrtelně jednoduché na navigaci a jsou také velmi jasné a příjemné na pohled. V horní části stránky je jméno subjektu a podrobnosti o adrese (před obrázkem adresy v aplikaci Google Earth). V levé části obrazovky je nabídka, která vám umožní přejít na konkrétní část sestavy. Uprostřed obrazovky je úplná zpráva. Data, která obsahuje, jsou podrobná, ale přesto dobře uspořádaná v jasně nadepsaných sekcích s rámečky sloužícími k oddělení dat. Je také docela snadné zprávu sdílet nebo si ji stáhnout jako PDF, kdykoli si ji prohlížíte.

Přesnost

Výzkum Instant CheckMate nabízí působivou úroveň přesnosti. Při našem testování jsme našli velmi málo chyb. Je zřejmé, že se to může lišit v závislosti na tom, kdo je hledaný předmět. Většina chyb, na které jsme narazili, byla výsledkem vyhledávání lidí s docela běžnými jmény, takže je to snad srozumitelnější. Když narazíte na chybu, Instant CheckMate je vždy rád, abyste jim to řekli. Existují možnosti, jak ohodnotit sekce a zanechat komentáře v jejich přehledech, a také můžete odstranit data, o kterých víte, že jsou nesprávná.

Jaký druh zákaznické podpory nabízí Instant CheckMate?

Služba zákaznické podpory nabízená Instant CheckMate je skutečně působivá. Mají linku pomoci Member Care, která je otevřena sedm dní v týdnu, od 5:00 do 22:00 PST (8:00 – 1:00 EST). Zaměstnanci této služby jsou vždy opravdu nápomocní při poskytování pomoci s technickými dotazy, službami nebo problémy s účtem a dokonce se vynasnaží i s výsledky vašich zpráv. Zjistili jsme, že hovory byly přijímány rychle i v rušných časech, i když samozřejmě, pokud nemáte štěstí na výběr špičky, možná budete muset počkat o něco déle. Můžete také poslat e-mail Instant CheckMate o radu.

NABÍDKA ČTENÁŘŮ:Podívejte se na naši stránku se speciálními slevami zde a získejte zprávu o prověření serióznosti, kdykoli vám to bude vyhovovat.

Konečně je zde také poměrně obsáhlá sekce FAQ v členské sekci webu. Tohle stojí za zhlédnutí před kontaktujte přímo pracovníky podpory, protože je dost pravděpodobné, že zde najdete alespoň některé odpovědi na své otázky.

Je bezpečné a soukromé používat Instant CheckMate?

Používání Instant CheckMate je 100% bezpečné. Každá kontrola pozadí na webu je zcela soukromá a je nemožné, aby subjekty vašeho vyhledávání zjistily, že jste je zkontrolovali. Velmi opatrní uživatelé budou rádi, když vědí, že pro používání Instant CheckMate si nemusíte ani vytvářet účet. Jediné, co musíte uvést, je vaše jméno a e-mailová adresa. Můžete také zjistit, zda Instant Checkmate drží záznamy o osobě nebo lidech, které vás zajímají, aniž byste je museli zadat.

Chcete-li získat přístup k datům, která našli, budete se muset přihlásit k odběru Instant Checkmate, ale je to také bezpečný proces. Všechny transakce jsou chráněny Norton Security, které je zajištěno 128bitovým šifrovaným připojením, aby byla zajištěna bezpečnost vaší platby. Pokud se obáváte, že Instant CheckMate uchová údaje o vaší kreditní kartě, můžete dokonce požádat o odstranění vašich informací z webu na jeho odhlašovací stránce.

Závěr

Byli jsme velmi ohromeni všestrannými službami, které nabízí Instant CheckMate. Vše, co na svých stránkách nabízejí, je jasné a promyšlené. Jejich ceny jsou trochu vysoké, ale nabízejí neomezený počet zpráv, což znamená, že můžete získat informace o stovkách lidí i na jejich zkušebním členství. Potěšila nás také míra podrobnosti a přesnosti jejich zpráv. Jejich řídicí panel a aplikace pro Android vypadají skvěle a fungují opravdu dobře, i když absence aplikace pro iOS je rozhodně zklamáním. Jejich webové stránky jsou také docela úhledné, i když veškeré zdlouhavé falešné hledání, když tam poprvé dorazíte, je spíše zbytečné.

Celkově vzato je Instant CheckMate zcela zjevně jedním z nejlepších webů na pozadí a ať už je váš důvod pro provedení kontroly jakýkoli, je to web, na který se můžete spolehnout, že odvedete špičkovou práci.

Použili jste službu kontroly pozadí Instant CheckMate? Jak jsi to našel? Splnily jejich zprávy a informace, které našli, vaše očekávání? Které kousky jejich služeb na vás udělaly největší dojem? Byly některé oblasti jejich služeb, které vás zklamaly? Vždy vítáme komentáře a zpětnou vazbu od všech našich čtenářů, tak proč se s námi dnes nepodělit o ty vaše pomocí pole pro komentáře níže.

Jak získat ZDARMA VPN na 30 dní

Pokud potřebujete VPN na krátkou dobu, například na cestách, můžete získat naši nejlépe hodnocenou VPN zdarma.NordVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.Za předplatné budete muset zaplatit, to je fakt, ale umožňuje toplný přístup po dobu 30 dnů a poté zrušíte a získáte plnou náhradu. Jejich storno podmínky bez jakýchkoliv otázek odpovídají svému jménu.

Jak opravit, že se aplikace Počasí na iPhone neaktualizuje Předchozí Článek

Jak opravit, že se aplikace Počasí na iPhone neaktualizuje

Stáhněte si a nainstalujte aplikace Android 4.4 KitKat na libovolné zařízení Jelly Bean Čtěte Více

Stáhněte si a nainstalujte aplikace Android 4.4 KitKat na libovolné zařízení Jelly Bean