Jak se dívat na Spider-Man: Homecoming na Netflix odkudkoli?

Spider-Man je snadno jednou z nejoblíbenějších postav Marvelu a v posledním desetiletí měl poměrně hodně filmů. V těch nejnovějších hraje hlavní roli Tom Holland a jsou naprosto okouzlující. Doufali jsme, že se na Netflixu podíváme na Spider-Man: Homecoming, takže jsme chtěli zjistit, jestli film někde najdeme.

Příběh filmů se Spider-Manem a Disneyho je pěkně komplikovaný. Jedna věc, kterou víme jistě, je, že filmy o Spider-Manovi pravděpodobně brzy zamíří do Disney plus, protože postava je také ve vlastnictví Sony Pictures.Spider-Man: Homecoming je film, který vyšel v roce 2017 a měl rozpočet přes 175 milionů dolarů, ale v kinech se mu podařilo vynést přes 880 milionů dolarů. Ve filmu se v hlavní roli objeví Tom Holland, dále Michael Keaton, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya, Donald Glover, Marisa Tomei a Robert Downey Jr., abychom jmenovali jen některé.

Mohu sledovat Spider-Man: Homecoming na Netflixu?

Odpověď na tuto otázku je, že ano, můžete sledovat Spider-Man: Homecoming na Netflixu, ale musíte vědět, kde ho hledat. Netflix je dostupný ve zhruba 190 zemích a ve většině z nich má různé knihovny. Každá knihovna je geograficky blokována, což znemožňuje přístup lidem z jiných zemí. Pokud jde o Spider-Man: Homecoming, našli jsme film na Netflix Canada, ale bohužel chybí na Netflix ve Spojených státech, Velké Británii nebo Austrálii.

Jak mohu sledovat Spider-Man: Homecoming na Netflixu?

Jak jsme již zmínili, Spider-Man: Homecoming je k dispozici na Netflix Canada, ale chybí v jiných zemích, což je docela frustrující, protože ceny předplatného jsou téměř všude stejné. Nicméně je to problém licenčních práv a záleží na tom, jaké další streamovací platformy jsou k dispozici ve vaší konkrétní oblasti a zda mají práva na film nebo ne. Spider-Man: Homecoming můžete sledovat se svým účtem Netflix, pokud máte také VPN.

VPN jsou komplexní nástroje, které mají schopnost směrovat vaše internetové připojení přes server dle vašeho výběru a přiřadit vašemu zařízení novou IP adresu. Budete tak vypadat, že jste v této nové zemi a budete moci sledovat veškerý obsah dostupný v dané lokalitě. Spider-Man: Homecoming je na tomto seznamu zahrnut, pokud si vyberete server z Kanady.

Naše doporučení je používat NordVPN, což je skvělý nástroj, který má tisíce serverů po celém světě a některé skvělé funkce ochrany osobních údajů.

Zde je to, co musíte udělat, abyste mohli sledovat Spider-Man: Homecoming na Netflixu:

  • Budete se muset přihlásit k odběru NordVPN. Právě teď nabízejí tři měsíce zdarma, takže tuto nabídku využijte.
  • Poté budete muset získat aplikace pro své zařízení a přihlásit se ke svému zbrusu novému účtu. Vyhledejte server umístěný v Kanadě a připojte se k němu, jakmile budete připraveni.
  • Jakmile je připojení navázáno, můžete znovu načíst web Netflix ve svém prohlížeči nebo pokračovat a znovu spustit aplikaci na svém zařízení, v závislosti na tom, jak se k Netflixu připojujete.
  • Když budete hledat Spider-Man: Homecoming, budete nyní moci sledovat film.

Netflix nebude vědět, že používám VPN?

Je pravda, že před několika lety se Netflix rozhodl, že začne lidem blokovat používání VPN pro přístup k jejich správné formě, aby lépe respektoval licenční smlouvy, které podepsali. Tato technologie však vždy nefunguje, zejména pokud jde o prémiové nástroje, jako je NordVPN. To, že se to nestalo nám, neznamená, že se to nemůže stát přes noc na jakémkoli serveru, který jste zvyklí používat. To znamená, že pokud budete mít někdy problémy s blokováním serveru Netflix, můžete začít pokusem o připojení k jinému. Pokud se vám zdá, že problém nedokážete vyřešit sami, vždy je možné kontaktovat zákaznickou podporu na NordVPN. Jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pomohou vám najít server, který spolupracuje s Netflixem na požadovaném místě.

Proč místo toho nemohu použít bezplatnou VPN?

Internet je plný bezplatných nástrojů a my jsme si zvykli je neustále používat a šetřit tak své peníze. Pokud jde o VPN, je to však špatný nápad. Za prvé, bezplatné VPN jsou z bezpečnostního hlediska poměrně riskantní. Bezpečnostní výzkumníci objevili malware v obchodech s aplikacemi a tyto aplikace se často vydávají za sítě VPN.

Po instalaci by aplikace začaly shromažďovat informace o obětech, od přihlašovacích údajů k e-mailovým účtům, webům sociálních médií, bankovním webům a tak dále. Výsledky se mohou pohybovat od hacknutí účtů až po vymazání bankovních účtů, krádeže identity a spoustu dalších problémů. Pokud používáte stejné zařízení k práci, můžete být dokonce u kořene úniku dat proti vašemu zaměstnavateli. Je to všechno opravdu komplikované a nebezpečné, takže je vždy nejlepší vyhnout se bezplatným VPN, když si nejste jisti jejich původem.

Další věc, kterou musíte vzít v úvahu, je, že bezplatné VPN jsou prvními, které Netflix zařadí na černou listinu, takže je docela nepravděpodobné, že byste se dostali přes jejich bezpečnostní systémy. I když se vám podařilo získat přístup k Netflixu pomocí vaší bezplatné VPN, bude také problematické streamovat Spider-Man: Homecoming v jakékoli kvalitě videa. Je to hlavně proto, že bezplatné VPN mají málo serverů, ale mnoho a mnoho uživatelů, což obvykle vede k přeplněným serverům a opravdu nízkým rychlostem internetu.

Jiný typ VPN používá směrování peer-to-peer, což znamená, že zařízení jiného uživatele budete používat jako určitý druh serveru, zatímco oni budou používat vaše. To může mít velký dopad na vaše zařízení a je to něco, co rozhodně musíte vzít v úvahu. Kromě toho aplikace nepřestane používat zdroje vašeho zařízení, když zastavíte VPN, což znamená, že bude pokračovat ve využívání vašich zdrojů bez vašeho vědomí. Další věc, kterou si musíte uvědomit, pokud jde o tento typ aplikací, je to, že nepoužívají šifrování a také uchovávají záznamy o aktivitě lidí na internetu. To je poměrně problematické, protože jednou z hlavních funkcí VPN je soukromí, což se s takovou aplikací, která nadále shromažďuje vaše informace, nestane.

Závěrečné myšlenky

Spider-Man: Homecoming je opravdu skvělý film a my vám doporučujeme, abyste se na něj podívali znovu a znovu. Naštěstí si to nyní budete moci užít s pomocí svého stávajícího předplatného Netflix, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Jak získat ZDARMA VPN na 30 dní

Pokud potřebujete VPN na krátkou dobu, například na cestách, můžete získat naši nejlépe hodnocenou VPN zdarma.NordVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.Za předplatné budete muset zaplatit, to je fakt, ale umožňuje toplný přístup po dobu 30 dnů a poté zrušíte a získáte plnou náhradu. Jejich storno podmínky bez jakýchkoliv otázek odpovídají svému jménu.

Jak začít s Procreate pro iPad Pro Předchozí Článek

Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet Čtěte Více

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet