Jak se dívat na Premier League na Firestick

Premier League Football je populární po celém světě, ale bohužel je obtížné streamovat mimo Spojené království. Ale s našimi praktickými tipy budete moci prorazit geobloky a užít si zápas z jakékoli země. Jak na to, vám ukážeme v našem podrobném průvodci níže.

Fotbal Premier League (nebo fotbal v USA) je jedním z největších světových sportovních klubů. Je to hlavní zdroj soutěží v Evropě a Spojeném království, přičemž každá hra přitahuje stovky tisíc diváků z desítek různých zemí. Celkově zápasy Premier League osloví odhadem 4,7 miliardy lidí po celém světě, a to vše díky neuvěřitelné dostupnosti kanálu v televizi a digitálních streamech.Ale co sledování Premier League na Firestick? Na neuvěřitelném zařízení už můžete streamovat filmy a televizní seriály, nemluvě hrát hry a vedlejší aplikace . Můžete nainstalovat něco pro sledování Premier League na vaší Fire TV, aniž byste museli mít spoustu problémů? Níže uvedený problém prošetřujeme a obsahuje tipy a triky, jak ze svých sportovních přenosů Fire Stick vytěžit maximum!

Získejte #1 hodnocenou VPN 60% sleva na 2letý tarif

Vždy používejte VPN s Fire TV

VPN se rychle stávají nejdůležitějším softwarem, který si můžete nainstalovat do svého zařízení. Nezáleží na tom, zda instalujete Kodi na svůj Fire Stick, provozujete kopii YouTube na Fire TV nebo jen streamujete několik televizních pořadů z Netflixu nebo Hulu, vždy je dobré mít VPN spuštěnou v pozadí, aby byla vaše data v bezpečí.

VPN pracují na šifrování každé informace, která opustí vaše zařízení, čímž je anonymní a bezpečné. Bez VPN může kdokoli špehovat vaši aktivitu, včetně počítačových zločinců, vládních sledovacích programů a zvědavých ISP. Tím je ohrožena i vaše identita, protože vaše IP adresa je jasně viditelná celému světu.

Získání nejlepší VPN pro Fire Stick znamená prozkoumat spoustu informací a porovnat desítky důležitých funkcí, včetně vysoce technických funkcí, jako je šifrování a zásady ochrany osobních údajů. Tento proces jsme zjednodušili poskytnutím naší nejlepší doporučené VPN pro Fire TV a Fire Stick:

NordVPN – Nejlepší VPN pro Live Sport

Navštivte nordvpn.com

NordVPN je prakticky šitý na míru pro přístup k fotbalu Premier League v zahraničí. Díky stovkám serverů v rámci Spojeného království budete moci za chodu změnit svou IP adresu a obejít geobloky, které vám brání ve sledování živých sportovních přenosů v regionu.

Poskytovatelé internetových služeb a mnoho webových stránek se samozřejmě mračí na provoz proxy. NordVPN má ale eso v rukávu se šifrováním NordLynx – neprolomitelným protokolem, který tuneluje téměř všechna známá internetová omezení a poskytuje přístup ke sportovním službám Spojeného království, aniž by utrpěl penalizaci za rychlost připojení. To znamená žádné zpoždění, žádné ukládání do vyrovnávací paměti a žádné omezování ze strany vašeho ISP, které by narušovalo váš požitek ze zápasu.

Nejlepší ze všeho je, že NordVPN je nyní k dispozici na Amazon's Appstore a nabízí instalaci nejlepší VPN na světě přímo do vašeho Firesticku první stranou. Tento neuvěřitelný balíček ochrany osobních údajů doplňují nulové protokolování, ochrana proti úniku a vestavěné inteligentní DNS.

Přečtěte si náš celý Recenze NordVPN .

Klady
 • Odblokuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime a další streamovací služby
 • Více než 5 400 serverů v 61 zemích
 • Torrenting/P2P výslovně povoleno
 • Extra bezpečná dvojitá VPN pro šifrování dat
 • K dispozici je podpora živého chatu.
Nevýhody
 • Připojení aplikací může být někdy pomalé.
NEJLEPŠÍ VPN PRO FOTBAL:NordVPN umožňuje odblokovat fotbalové zápasy Premier League mimo Spojené království pomocí výkonné šifrované sítě.Získejte obrovskou 68% slevu na 3letý plán (3,71 $/měsíc), podpořenou bezproblémovou 30denní zárukou vrácení peněz.

Sledování Premier League na Fire Stick

Premier League je sportovní kolektiv, nikoli vysílací kanál. Abyste mohli sledovat zápasy, budete se muset naladit na jednu ze sítí, která streamuje fotbal, když má zápas začít. To se liší podle země a zařízení, proto jsme níže zahrnuli praktického průvodce.

Premier League na kabelové a síťové televizi

Máte satelitní nebo kabelové předplatné a chcete sledovat Premier League doma? Najděte svou zemi v seznamu níže a podívejte se na kanál vpravo. Možná budete muset upgradovat svůj balíček kanálů, abyste získali přístup ke správné stanici, ale jinak vše, co potřebujete, je naladit se ve správný čas.

 • Austrálie – Optus Sports, SBS
 • Belgie – Play Sports, VOO Sports
 • Brazílie – ESPN, ESPN+
 • Kanada – TSN
 • Čína – CCTV 5
 • Francie – RMC Sport
 • Německo – DAZN
 • Indie – hvězdné sporty
 • Mexiko – Sky Sports
 • Rusko – Match TV
 • Španělsko – Movistar
 • Spojené arabské emiráty – beIN Sports
 • Spojené království – BBC Sports, Sky Sports, BT Sports
 • Spojené státy americké – NBC, Telemundo

Streamování Premier League na digitálních zařízeních

Největší výhodou streamování Premier League na Android, iOS a podobných zařízeních je možnost sledovat obsah, kdy chcete a kdekoli chcete. V závislosti na aplikaci, kterou používáte, se jednotlivé funkce a dostupné streamy mohou lišit, ale z větší části získáte velké fotbalové zápasy bez problémů.

Aplikace, kterou si budete chtít stáhnout ke sledování Premier League ve vaší zemi, se bude lišit v závislosti na síti, která má licenci k vysílání obsahu. Pokud jste například ve Španělsku, budete potřebovat aplikaci Movistar, zatímco Kanaďané by potřebovali aplikace CCTV. Ne každá síť má doprovodnou aplikaci nebo možnost streamovat do digitálních zařízení, ale pokud máte po ruce zařízení se systémem iOS nebo Android, zkuste vyhledat svou místní stanici v obchodě s aplikacemi, abyste zjistili, zda je k dispozici.

Streamování na Fire TV, Fire Stick

A co aplikace a kanály ke sledování Premier League na Firestick? Dobrou zprávou je, že existuje několik běžných řešení pro získání fotbalového obsahu na vašem oblíbeném zařízení. Špatnou zprávou je, že jsou omezeny na několik oblastí a k aktivaci často vyžadují již existující předplatné. Níže je uveden rychlý přehled nejlepších služeb, které si můžete nainstalovat na Fire TV.

 • Sky Go – Rodina kanálů Sky má překvapivě dobrou aplikaci, která funguje na široké škále hardwaru v řadě zemí po celém světě, což z ní dělá skvělou volbu pro většinu lidí. Jednoduše vyhledejte aplikaci v obchodě Amazon Fire TV, stáhněte si, přihlaste se a začněte sledovat.
 • Telemundo nyní – Pro uživatele z USA, kteří chtějí Premier League bez všech starostí, nabízí Telemundo dobrou aplikaci, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat do Fire TV přímo z vestavěného obchodu Amazon. Nejlepší ze všeho je, že je zcela zdarma!
 • SBS on Demand – Australská síť provozuje živou sportovní aplikaci, která uživatelům v rámci hranic země poskytuje živé zápasy Premier League.

Premier League on Firestick – řešení třetích stran

Přístup ke streamům Premier League zaměřený na kabely není jediný způsob, jak získat fotbalovou opravu. Existuje několik aplikací třetích stran, které nabízejí bezplatný a placený přístup k fotbalovému obsahu po celém světě. A nejlepší ze všeho je, že jsou levnější než kabel a na Fire TV fungují skvěle!

Hulu s živou televizí

Hulu je jedním z nejlepších způsobů, jak sledovat televizní pořady v USA a Japonsku. S nedávným rozšířením služby do oblasti živého televizního vysílání se jednoduché předplatné stalo ještě výkonnějším než dříve. The Hulu s živou televizí placená služba shromažďuje desítky kabelových a vysílacích kanálů a umožňuje uživatelům je sledovat tak často, jak chtějí, bez omezení a na jakémkoli zařízení dle vašeho výběru, včetně Fire Stick a Fire TV!

Základní předplatné Hulu s Live TV zahrnuje sportovní kanály jako NBCSN, BTN, Fox, ESPN, FS1 a FS2, všechny kanály, které často streamují fotbal, fotbal, basketbal, baseball a mnoho dalšího. V závislosti na vaší poloze můžete mít také přístup ke hrám Premier League z kanálů NBC, což je pravděpodobně nejlepší způsob, jak streamovat fotbal ve Spojených státech.

YouTube TV

YouTube se před několika lety připojil k živému televiznímu trhu se svým YouTube TV servis. Doplněk má konkurenceschopnou cenu a nabízí přibližně stejný výběr jako Hulu s živou televizí a dalšími běžnými službami. Jakmile se přihlásíte k odběru, budete moci sledovat Premier League na sportovním kanálu NBC, i když je to omezeno na streamy ve Spojených státech.

Sling TV

Sling TV je jednou z nejstarších a nejspolehlivějších živých televizních služeb v okolí. Společnost se původně dostala do titulků tím, že nabízela základní předplatné spolu s výběrem kanálů a la carte. Jinými slovy, vyberete si kanály, které chcete, a zaplatíte pouze za tento obsah. Většina služeb od té doby přijala stejný model.

Sling TV obsahuje více standardních sportovních možností než většina ostatních, jako je ESPN, ESPN Goal Line, RedZone, PAC-12, SEC Network a desítky dalších. Většina z těchto možností představuje fotbal prominentně a několik pravidelně vysílá obsah Premier League. Sling TV nabízí pro začátek sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, poté je předplatné 20 USD měsíčně pro více než 30 kanálů.

DirecTV nyní

Služba satelitní televize spustila před několika lety vlastní streamovací společnost a mnoho lidí je s výsledky nadmíru spokojeno. DirecTV nyní poskytuje více než 60 živých kanálů do různých zařízení, vše bez smluv nebo časových omezení. Většina z těchto kanálů je v USA k dispozici ve standardních kabelových balíčcích, ale uživatelé mají na výběr také zdravý výběr vysílacích kanálů.

Pro sport a fotbal obsahuje DirecTV Now kanály jako ESPN, NBC Sports, Big Ten Network a několik regionálních možností. Zásadní je, že také získáte přístup k NBC pro živé zpravodajství Premier League na vašem oblíbeném streamovacím zařízení, bez kabelového předplatného.

Pokud se chystáte vyzkoušet DirecTV Now jen pro fotbal, můžete vyzkoušet týdenní bezplatnou zkušební verzi a poté si užít tříměsíční službu za 10 USD. To je spousta času na to, abyste stihli každý zápas mistrovství světa.

PlayStation Vue

Sony PlayStation Vue Služba se drží základů, pokud jde o nabídku živého televizního vysílání, ale svou práci odvede jak pro sportovní, tak fotbalové fanoušky. Po vychutnání si bezplatné týdenní zkušební verze získají předplatitelé přístup k řadě úrovní balíčků s možností kabelového vysílání i vysílání. NBC, Telemundo a několik dalších kanálů Premier League jsou zahrnuty do těchto úrovní. V závislosti na vašich zvyklostech při sledování může být PlayStation VUE nakonec dražší než jiné streamovací služby, ale stále nabízí spolehlivý přístup k zápasům Premier League na různých zařízeních.

FuboTV

Tato méně známá streamovací služba je od základů postavena pro sportovní a fotbalové fanoušky. Společnost nabízí více než 70 živých kanálů s řadou televizních a filmových možností, včetně zápasů mistrovství světa ve fotbale a vysílání Premier League. FuboTV dokonce podporuje Cloud DVR, který vám umožní zaznamenat až 30 hodin živého záznamu a sledovat jej podle potřeby. To je důležité zejména pro sportovní fanoušky, protože chytit nejnovější hry není vždy snadné.

Přihlaste se k odběru FuboTV a získejte přístup k pokrytí her ligy NBC Sports Network, včetně všech vysílání na více zařízeních, včetně smartphonů, Fire TV, Roku a Chromecast. Po bezplatné sedmidenní zkušební verzi budete vyzváni k předplatnému za 15 $ měsíčně, což je zdaleka nejlevnější způsob, jak sledovat Premier League v USA.

Fire Stick Premier League přes Kodi

Existuje ještě jedna spolehlivější možnost streamování Premier League do vaší Fire TV: Kodi. Bezplatné a open source mediální centrum lze relativně snadno nahrát do Firesticks, což vám umožní nainstalovat různé doplňky, které poskytují plný přístup ke kanálům Premier League. To vše je zdarma a naprosto bezpečné, i když se budete muset zapojit do poněkud zdlouhavého procesu nastavení, aby věci fungovaly.

Chcete sledovat Premier League na Firestick pomocí Kodi? Podívejte se na naše níže uvedené průvodce, kteří vás provedou celým procesem, od nastavení přes instalaci až po vaši úplně první hru!

 • Jak nainstalovat Kodi na Fire Stick – Vše, co potřebujete vědět k instalaci Kodi na zařízení Fire TV. Není nutné žádné hackování!
 • Premier League na Kodi: Jak sledovat Premier League na vašem zařízení – Začínáme s Kodi, abyste mohli sledovat fotbal na Fire TV.
 • Nejlepší doplňky Kodi pro Premier League – Více možností pro streamování fotbalu a dalších sportů ve vaší nové instalaci Kodi.

A co oficiální aplikace Premier League?

Premier League nabízí oficiální aplikaci dostupnou na několika platformách chytrých zařízení, včetně iOS a Android. Bohužel Firestick nativně nepodporuje. I když můžete technicky nahrát software do zařízení Fire, není k tomu žádný důvod, protože aplikace na hardwaru nefunguje dobře.

Aplikace Premier League nabízí spoustu funkcí, které ocení fotbaloví/fotbaloví fanoušci, včetně fantasy lig, zpravodajských článků, statistik a úplných profilů týmů. Můžete streamovat to nejlepší z vybraných zápasů přímo z aplikace, ale neexistuje způsob, jak získat přístup k plným živým hrám pomocí bezplatného softwaru.

Níže je uveden rychlý seznam oficiální aplikace Premier League a jejích hlavních funkcí.

 • Podrobné statistiky poskytující přehled o klíčových účinkujících na každé pozici.
 • Rozlosování, výsledky a tabulky soutěží včetně PL2, U18 a Ligy mistrů.
 • Bezplatná aplikace dostupná bez předplatného.
 • Podrobné profily všech hráčů, kteří hráli za klub Premier League.
 • Spravujte svůj tým Fantasy Premier League přímo z aplikace.
 • Matchday Live pro živé blogování a aktualizace každého vysílání Premier League.
 • Novinky a funkce Premier League z vašeho oblíbeného klubu.
 • Profily všech klubů v 27leté historii Premier League.
 • Videozáznamy některých nejlepších světových hráčů v akci.

Pokud jste velkým fanouškem Premier League a vlastníte zařízení se systémem iOS nebo Android, stojí za to se podívat na oficiální aplikaci. Jen vězte, že bez jedné z výše uvedených služeb nebudete moci streamovat hry do svého zařízení.

Závěr

Jste připraveni užít si Premier League na svém oblíbeném zařízení Fire TV? Instalace aplikací, které vám umožní přístup k neomezeným fotbalovým streamům, je překvapivě snadná. S pár minutami vašeho času a správným průvodcem budete moci držet krok se všemi svými oblíbenými týmy po celou sezónu.

Máte oblíbený tým Premier League, který budete sledovat na svém Firesticku? Najděte další fanoušky zanecháním komentáře níže!

Sledujte Khabib vs McGregor na Kodi: Živé přenosy pro UFC 229 Khabib vs McGregor Předchozí Článek

Sledujte Khabib vs McGregor na Kodi: Živé přenosy pro UFC 229 Khabib vs McGregor

(VYŘEŠENO) Tiskárna tiskne pouze poloviční stránku v systému Windows 10 Čtěte Více

(VYŘEŠENO) Tiskárna tiskne pouze poloviční stránku v systému Windows 10