Jak sledovat filmy Fast & Furious na Netflix odkudkoli?

Filmy Rychle a zběsile jsou v posledních několika desetiletích silné a tvoří působivou sérii. Naštěstí můžeme jít a znovu se podívat na starší i novější filmy na Netflixu.

První film, Rychle a zběsile, byl propuštěn v roce 2001, zatímco ten nejnovější přišel v roce 2017. Plánuje se, že další film bude uveden v roce 2021 a další dva později. Produkovali také spin-off, který byl vydán v roce 2019, konkrétně Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw.Zatímco reakce kritiků na filmy byly smíšené, fanoušci je určitě milují a nadále je sledují v kinech. Ve skutečnosti v průběhu let všichni vydělali dohromady 5,8 miliardy dolarů. Každý film má svůj vlastní příběh, ale všechny mají jádro automobilových závodů, adrenalinové honičky, spoustu bojů a akčních scén a základní příběh lásky a přátelství.

Jaké filmy jsou součástí série Fast & Furious?

Rychlá sága začala v roce 2001 a vyšlo z ní dalších osm filmů a spin-off.

 • Rychle a zběsile (2001)
 • 2 Fast 2 Furious (2003)
 • Rychle a zběsile: Tokyo Drift (2006)
 • Rychle a zběsile (2009)
 • Fast Five (2011)
 • Rychle a zběsile 6 (2013)
 • Furious 7 (2015)
 • The Fate of the Furious (2017)
 • Rychle a zběsile dárky: Hobbs & Shaw (2019)

Mohu sledovat filmy Fast & Furious na Netflixu?

Filmy Rychle a zběsile lze většinou sledovat na Netflixu, ale záleží na tom, v jaké zemi se nacházíte. Například ve Spojených státech nenajdete filmy Rychle a zběsile, 2 Rychle 2 Furious, The Fast and the Furious: Tokyo Drift, Fast & Furious, Fast Five, Fast & Furious 6 a Furious 7. The Fate of the Furious není k dispozici v žádné knihovně, kterou jsme zkontrolovali, a ani Hobbs a Shaw. Podařilo se nám najít prvních sedm filmů na Netflixu ve Spojeném království, Austrálii, Kanadě a mnoha dalších zemích.

Jak mohu sledovat filmy Rychle a zběsile na Netflixu?

Pokud žijete například ve Spojených státech a chcete sledovat filmy Fast & Furious na Netflixu, budete muset udělat pár kroků navíc, ale je to možné. Budete potřebovat vědět, že Netflix je dostupný asi ve 190 zemích, a protože má geografickou blokádu pro každou z těchto knihoven, budete muset mít VPN.

VPN mohou směrovat vaše internetové připojení přes vámi vybraný server a přiřadit vašemu zařízení novou IP adresu, která bude odpovídat umístění vámi zvoleného serveru. V zásadě, pokud jste ve Spojených státech a připojujete se k serveru ve Spojeném království, Netflix uvěří, že jste na tomto novém místě, a poskytne vám přístup do celé místní knihovny.

Naším doporučením je používat NordVPN , což je opravdu skvělý nástroj, který dokázal v našich recenzích získat opravdu vysoké známky a který neustále používáme. Má mnoho serverů po celém světě a používá špičkové šifrovací protokoly.

 • Jednoduše se musíte přihlásit k odběru NordVPN a získat jejich nejnovější nabídku! Naši čtenáři získají 70% SLEVU na 2letý plán za 3,49 $/měsíc!
 • Poté musíte získat aplikace pro vaše zařízení a najít server, ke kterému se chcete připojit, například ve Spojeném království, Kanadě nebo Austrálii.
 • Jakmile je navázáno připojení, můžete načíst Netflix do prohlížeče nebo znovu spustit aplikaci na svém zařízení.
 • Vyhledejte film Rychle a zběsile, na který se chcete podívat, a jděte se bavit.

Tady to máš! Je to opravdu docela přímočaré a rozhodně si tímto způsobem užijete spoustu obsahu.

Netflix nebude vědět, že používám VPN?

Jednou z věcí, které potřebujete vědět o Netflixu a VPN, je to, že byste je technicky neměli používat. Platforma má nainstalované technologie, které jí umožní blokovat uživatele VPN. Tato technologie však obvykle funguje k detekci bezplatných VPN, ne tolik prémiových nástrojů, jako je NordVPN.

Předpokládejme, že máte při používání Netflixu nějaký problém s NordVPN. V takovém případě je určitě můžete oslovit a požádat je o pomoc při hledání serveru, který bude fungovat s konkrétní knihovnou Netflix, ke které se pokoušíte získat přístup. Tým zákaznické podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže jsme si jisti, že si v pohodě s někým promluvíte a problém vyřešíte.

Proč nevyužít bezplatnou VPN?

Již mnoho let jsme si všichni zvykli používat bezplatné online nástroje, protože nás nic nestojí a na oplátku nám hodně dávají. Pokud však jde o bezplatné VPN, opravdu vám nedoporučujeme jít touto cestou, protože s tímto typem nástroje je tolik problémů.

Za prvé je nepravděpodobné, že by bezplatné nástroje dokázaly obejít geoblokádu nastavenou Netflixem. Mají také jen pár serverů a spoustu a spoustu využití, což bude přirozeně znamenat, že se lidé setkají s opravdu nízkou rychlostí internetu, protože všechny servery jsou přeplněné.

Větším problémem je pak skutečnost, že kyberzločinci často používají bezplatné VPN jako shell pro malware. Aby přilákali lidi k instalaci svých nástrojů, tvrdí, že jde o bezplatné VPN. Jakmile infikuje zařízení, začne shromažďovat informace o lidech, kteří je používají, včetně přihlašovacích údajů k vašim e-mailovým účtům a profilům na sociálních sítích a dokonce i dat z vašeho bankovního účtu – což by mohlo vést k tomu, že ušetří úspory. Pokud ke své práci používáte stejné zařízení, mohli byste dokonce nechtěně způsobit únik dat svému zaměstnavateli, jakmile budou mít kyberzločinci dostatek informací k vedení dalších kampaní proti vaší společnosti.

Existují také další VPN, které nedoporučujeme, protože fungují pomocí směrování peer-to-peer. V zásadě umožňujete ostatním lidem používat váš počítač nebo zařízení jako jakýsi server, takže nepoužívají žádný firemní server. To může mít vážný dopad na vaše zařízení, protože jeho zdroje budou spotřebovány VPN. Ještě horší je, že o těchto nástrojích je známo, že uchovávají záznamy o tom, co lidé dělají online při používání aplikací, a dokonce ani nepoužívají šifrování k zabezpečení připojení. Vzhledem k tomu, že soukromí je něco, co neúmyslně spojujeme s VPN, těmto konkrétním aplikacím je nejlepší se vyhnout.

Jak vidíte, výběr bezplatné VPN je zcela pochopitelný, ale je příliš riskantní na to, abychom ji dokonce doporučili. Vydělejte každý měsíc pár babek a budete online ve větším bezpečí.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že si v nadcházejících týdnech naplánujete opravdu skvělý Fast & Furious maraton, a myslíme si, že byste rozhodně měli začít od začátku a vidět postavy růst.

Jak získat ZDARMA VPN na 30 dní

Pokud potřebujete VPN na krátkou dobu, například na cestách, můžete získat naši nejlépe hodnocenou VPN zdarma.NordVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz.Za předplatné budete muset zaplatit, to je fakt, ale umožňuje toplný přístup po dobu 30 dnů a poté zrušíte a získáte plnou náhradu. Jejich storno podmínky bez jakýchkoliv otázek odpovídají svému jménu.

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení? Předchozí Článek

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení?

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem Čtěte Více

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem