Jak hrát PUBG Mobile na Windows 10

Playerunknown’s Battle Grounds je počítačová hra, jejíž hraní na vašem počítači stojí 30 USD. Je to mobilní verze je však zdarma a zdá se, že někteří hráči ji preferují před verzí pro stolní počítače. Není žádným tajemstvím, že můžete spouštět mobilní aplikace na stolním počítači pokud jste ochotni spustit emulátor a za stejným účelem, hráči dokázali spustit PUBG mobile na Windows 10.

Samozřejmě, ne každý je schopen spouštět hry prostřednictvím emulátorů, a proto Tencent, vývojáři PUBG mobile, vydali svůj vlastní, snadno instalovatelný emulátor, který dokáže spustit PUBG na Windows 10. Je v beta verzi, ale jeho používání je stejně snadné jako instalaci aplikace a její spuštění.PUBG Mobile na Windows 10

Stáhněte si emulátor z Web společnosti Tencent zde . Je to jednoduchý EXE soubor, který musíte spustit. Stáhne emulátor a poté soubory hry. Doslova není potřeba žádný zásah vaším jménem.

Nejprve nainstaluje kamaráda Tencent Gaming. Jakmile se tak stane, klikněte na tlačítko Start.

Po instalaci stáhne soubory pro PUBG Mobile. To může chvíli trvat v závislosti na vašem internetovém připojení.

Jakmile to uděláte, uvidíte následující obrazovku. Tento emulátor je vytvořen pro velmi specifický účel; hrát PUBG mobile v systému Windows 10, takže to znamená, že už ví, že máte klávesnici a že tato klávesnice je již nakonfigurována. Nebudete mít moc co konfigurovat ovládací klávesy, ale možná budete chtít trochu pohrát s rozlišením, zvláště pokud máte počítač, který může spouštět hry v HD.

Měli bychom zmínit, že to, že spouštíte mobilní hru na počítači, automaticky neznamená, že ji budete moci hrát s nejvyšším dostupným nastavením. To se nestane bez ohledu na to, jaký emulátor nebo hru hrajete. Stejně tak emulátor kamaráda Tencent Gaming má hardwarová omezení, pokud jde o kvalitu grafiky.

Hra běží stejně jako na vašem mobilním telefonu. Můžete hrát jako host nebo můžete připojit svůj účet na Facebooku. Pravidla jsou stejná, ale ovládání se samozřejmě liší. Existuje podpora pro ovladač, pokud jej máte. Kromě toho vám emulátor umožňuje nahrávat hru, pořizovat snímky obrazovky a dokonce hrát v režimu celé obrazovky.

Proč?

PUBG je k dispozici pro Windows 10 v obchodě Steam. Může to stát trochu peněz, ale je to stejná cena jako Minecraft, takže to není úplně drahé. To vyvolává otázku, proč byste mohli chtít hrát mobilní verzi hry na počítači namísto hraní verze pro stolní počítače na počítači.

Pro některé hráče to může být jednoduše tak, že preferují mobilní verzi, ale nemají mobilní zařízení, na kterém by byla hra spuštěna, např. iPhone 6 ji nespustí. Bez ohledu na to máte jednoduchý způsob, jak hrát PUBG mobile na Windows 10, a je to skvělý způsob, jak hru předvést, pokud jste zvědaví, zda si užijete plnou verzi pro stolní počítače.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Jak začít s Procreate pro iPad Pro Předchozí Článek

Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet Čtěte Více

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet