Jak snadno spravovat spouštěcí programy, snadný způsob, jak zvýšit výkon systému

Nejlepší způsob, jak rychleji spustit počítač a zlepšit celkový výkon systému, je snížit počet programů, které se načítají při spuštění systému Windows. Snížení počtu spouštěcích programů vám může pomoci při rychlejším načítání systému Windows, úspoře paměti RAM a rychlejším načítání. Mnoho lidí bude obeznámeno se způsobem, který vyžaduje instalaci a spuštění programu Windows Defender Nástroje > Průzkumník softwaru a z výběru kategorie Spouštěcí programy. Tato metoda funguje pro mnoho lidí, ale není příliš účinná.

Mnoho lidí nemá Windows Defender a mnozí jej nechtějí instalovat. No to ani nepotřebuješ. Postupujte podle těchto základních kroků pro správu spouštěcích programů.Pro Windows XP: Klikněte Start a pak Běh , v dialogovém okně typ msconfig a klikněte OK .

Pro Windows Vista: Klikněte Start a v vyhledávací lišta typ Běh a v dialogovém okně typ msconfig a klikněte OK . Nejrychlejší způsob je jednoduše napsat msconfig v vyhledávací lišta a stiskněte Vstupte .

Nyní v Konfigurace systému klikněte na Karta Po spuštění a uvidíte seznam spouštěcích programů, jak je uvedeno níže.

Při spuštění můžete zrušit zaškrtnutí libovolného programu, o kterém si myslíte, že jej nepotřebujete. Tyto programy, které jsou zde uvedeny, jsou nainstalovány ve vašem počítači a zůstanou nainstalovány. Takže se nebojte, ani klikání Vypnout vše tlačítko nezkazí váš počítač. Neodstraní program, ale pouze zakáže jeho načítání při spuštění.

Po zrušení zaškrtnutí programů, které nepotřebujete, klikněte OK . Nyní vás požádá o restartování počítače. Restartujte počítač a uvidíte, že vaše rychlost bude při přihlašování rychlejší než dříve.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Jak začít s Procreate pro iPad Pro Předchozí Článek

Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet Čtěte Více

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet