Jak opravit chybu javascript: void(0) v prohlížeči Chrome

Javasript je v našich životech všudypřítomný. Těžko byste hledali web, který jej nepoužívá. Určitě existují, ale jsou vzácné a obvykle obsahují statický obsah. Webové stránky, které se dynamicky aktualizují, např. živé aktualizace a zdroje, jsou schopny tak učinit pomocí JavaScriptu.

Vzhledem k tomu, že webové stránky používají Javascript, komunikujeme s ním nebo jej zažíváme prostřednictvím našich prohlížečů. Moderní prohlížeče jako Chrome a Firefox podporují Javascript ihned po vybalení. Vše, co musíte udělat, je nainstalovat jeden ze dvou prohlížečů (nebo jakýkoli jiný moderní prohlížeč) na plochu a můžete přistupovat na jakýkoli moderní web.Opravte javascript:void(0) chyba

Javascript je základním stavebním kamenem mnoha webových stránek, a proto, pokud dojde k problému s vaším prohlížečem, na vašem desktopovém OS nebo Javascript běžícím na webové stránce, nebudete mít přístup k určité nebo ke všem webovým stránkám.

Jednou z běžných chyb, která se zobrazí, když se s Javascriptem něco pokazí, je chyba javascript void 0.

Chyba konkrétního webu

Chyba javascript void 0 je chyba zobrazená webem při načítání. Může se projevovat různými způsoby, ale nemusí to nutně znamenat, že chybu uvidíte na každém jednotlivém webu.

Zkontrolujte, zda se chyba nezobrazuje na jiných webových stránkách. Pokud ne, chyba je specifická pro web. Možná nemůžete udělat mnoho, abyste to napravili, protože je to na konci webu, ale zkuste další opravy uvedené níže. Webovou konzoli můžete zkontrolovat ve svém prohlížeči a informovat vlastníka webu o problému.

Chyba specifická pro prohlížeč

Mnoho moderních prohlížečů je nyní založeno na Chromiu, ale to stále neznamená, že jsou všechny úplně stejné. Některé prohlížeče mohou mít problémy s určitými webovými stránkami, zatímco jiné ne. Zkuste pro přístup na web použít jiný prohlížeč.

Zakázat doplňky/rozšíření

Doplňky a rozšíření jsou skvělé, ale při načítání mohou rušit webové stránky a obsah. Pokud se vám po instalaci nového rozšíření/doplňku náhle začala zobrazovat chyba javascript void 0, deaktivujte jej a zkuste to znovu.

Zkuste zakázat všechna rozšíření/doplňky a poté přejděte na web.

Zakázat soubory obsahu na ploše

Blokovače reklam a filtry obsahu nejsou exkluzivní pro prohlížeče. Lze je nainstalovat na stolní počítače jako aplikace podobné nástrojům pro monitorování sítě. Proaktivně blokují reklamy ve všech aplikacích, ale mohou způsobit problémy s Javascriptem.

Pokud na ploše používáte filtr obsahu, deaktivujte jej a zkuste se na web dostat.

Povolit Javascript

Javascript je v moderních prohlížečích ve výchozím nastavení povolen, ale pokud máte ve zvyku měnit nastavení prohlížeče, možná jste jej zakázali nebo něco potřebného ke spuštění Javascriptu.

1. Chrome

 1. Klikněte na tlačítko více možností vpravo nahoře v prohlížeči Chrome a vyberte Nastavení .
 2. Jít do Soukromí a bezpečnost.
 3. Vybrat Nastavení webu.
 4. Přejděte na Sekce obsahu na samém konci.
 5. Ujisti se Javascript je nastaven na Povoleno.

2. Chromium-Edge

 1. OTEVŘENO Kontrolní panel.
 2. Jít do Síť a internet>Možnosti Internetu.
 3. Vybrat Karta Zabezpečení.
 4. Klikněte na Tlačítko vlastní úrovně.
 5. Umožnit „Skriptování apletů Java“.

3. Firefox

 1. OTEVŘENO Firefox a zadejte |_+_| v adresním řádku.
 2. Přijměte varování na obrazovce.
 3. Ve vyhledávacím poli vyhledejte javascript. povoleno a ujistěte se, že jeho hodnota je nastavena na True.
 4. Pokud je nastaveno na False, poklepáním na něj změníte hodnotu na True.

Závěr

Chyby JavaScriptu uživatelé řeší jen zřídka. Pokud jste nenainstalovali chybné rozšíření nebo jste neaktualizovali prohlížeč po mimořádně dlouhou dobu, nemůžete udělat mnoho, abyste tyto typy chyb opravili.

Je na správci webu, aby je opravil, ale můžete mu pomoci poskytnutím protokolů konzoly z vašeho prohlížeče.

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Jak začít s Procreate pro iPad Pro Předchozí Článek

Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet Čtěte Více

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet