Vytvářejte torrent magnetické odkazy pomocí uTorrent & Magnetizer

Existují stovky vyhledávačů torrentů, které samy o sobě nehostují žádné torrentové soubory, pouze uživatele nasměrují na stránky třetích stran, kde jsou hostovány soubory .torrent. Magnet Links je technologie, která bude v budoucnu široce používána, některé stránky nyní poskytují Magnet Link vedle souboru .torrent.

Soubor .torrent identifikuje soubor podle umístění nebo názvu, Magnet Link na druhé straně identifikuje soubor podle obsahu; laicky řečeno hodnotou obsahu. To znamená, že pokud soubor .torrent již není k dispozici, stále budete moci stáhnout obsah. Zní to skvěle, že?Existují dva rychlé způsoby, jak vygenerovat magnetický odkaz ze souboru .torrent, pomocí uTorrent (oblíbený klient Bittorrent) a Magnetizer (nástroj, o kterém nikdo předtím neslyšel).

Zkopírujte magnetické odkazy z uTorrent

Otevřete soubor .torrent pomocí uTorrent, klikněte pravým tlačítkem na torrent a vyberte Kopírovat adresu URL magnetu z kontextové nabídky.

Níže je uveden příklad magnetického odkazu:

magnet:?xt=urn:btih:TDC4GYOQXZPSUB7KR6SQKLS2USAJPZ7W

Chcete-li nyní otestovat, zda je toto magnetické spojení aktuální, vyberte Přidejte torrent z adresy URL z nabídky Soubor zadejte odkaz na magnet a stiskněte OK.

Po nějaké době se název torrentu změní z magnetického odkazu na původní název obsahu. Tuto metodu můžete použít k rychlému zkopírování magnetického odkazu a jeho sdílení se svými přáteli.

uTorrent plně podporuje magnetické odkazy, místo stahování .torrent souboru z Piratebay nebo jinde je snazší chytit odkaz Magnet. Jakmile kliknete na Magnet Link, otevře se výchozí torrent klient (v mém případě je to uTorrent) a okamžitě se začne stahovat torrent.

Převést soubor torrentu na magnetické odkazy pomocí magnetizéru

Místo toho, abyste museli nejprve přidat torrent do uTorrent a poté zkopírovat Magnet Link, nejlepším způsobem je použít malý přenosný nástroj s názvem Magnetizer. Stačí přidat torrenty a stisknout Magnetizer, spustí se torrent ve vašem výchozím torrent klientovi. A ano, lze jej také použít k dávkové konverzi torrentů na magnetické odkazy.

Jaký je tedy účel tohoto nástroje? Je užitečné, pokud hostitel odstraní soubor .torrent a sledovače již nejsou k dispozici. Ve skutečnosti existuje vestavěná možnost načíst více sledovačů.

Stáhněte si Magnetizer

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Jak začít s Procreate pro iPad Pro Předchozí Článek

Jak začít s Procreate pro iPad Pro

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet Čtěte Více

Jak vypnout rychlé přidání na Snapchat pro váš účet