Vytvářejte, zálohujte a chraňte poznámky heslem pomocí Snap-it Notes pro iPhone

Vytváření poznámek na vašem iOS zařízení není něco, o co byste se příliš starali. Vždy je k dispozici skladová aplikace Notes, a pokud jste trochu odvážnější, můžete se vždy podívat do App Store, kde je k dispozici nepřeberné množství aplikací pro poznámky pro iPhone, iPad a iPod touch. To však neznamená, že všechny aplikace pro poznámky jsou stejné; některé mají určité výhody oproti jiným. Snap-it poznámky je příkladem takových aplikací na psaní poznámek, které jsou docela pokročilé a umožňují uživatelům dělat spoustu užitečných věcí s poznámkami, které vytvoří. Jednak vám aplikace umožňuje přidávat obrázky do poznámek a je také možné zálohovat vaše výtvory na váš stolní počítač přes iTunes. Pokud si hlídáte soukromí, Snap-it Notes má také něco pro vás, protože na něj můžete vložit přístupový kód a nikdo nebude moci vidět vaše osobní poznámky.Hlavní stránka Snap-it Notes má pouze 3 možnosti, včetně Napiš to, napište poznámku a Archiv . První dvě možnosti vám umožňují rozhodnout, zda chcete vytvořit poznámku přidáním fotografie nebo psaním. Výběr není příliš důležitý, protože obojí je možné přidat později. Když se rozhodnete přidat obrázek, aplikace vám nabídne dvě možnosti; obrázek lze pořídit přímo z fotoaparátu iDevice, nebo se můžete rozhodnout použít existující z aplikace stock Photos. Poté, co to uděláte, aplikace vám umožní přidat značky, které jsou vhodné pro aktuální poznámku. Několik značek již existuje, ale můžete také definovat libovolný počet nových značek. Každou poznámku, kterou vytvoříte pomocí Snap-it Notes, lze sdílet e-mailem nebo na vaší sociální síti.

Pokud přejdete do nabídky Nastavení aplikace (dostupné přes tlačítko info na hlavní stránce), bude možné změnit písma použitá v poznámkách. Můžete také zapnout přístupový kód pro aplikaci a pro vytvoření zálohy vaší práce v aplikaci budete potřebovat toto menu. Záloha vytvořená aplikací Snap-it Notes je přístupná prostřednictvím desktopového klienta iTunes a podrobné pokyny pro přístup k ní naleznete pod Přenést zálohu volba.

Snap-it Notes se může ukázat jako opravdu užitečný doplněk k seznamu aplikací vašeho iPhone a má docela slušnou sadu funkcí. Aplikace je na omezenou dobu zdarma, takže ji můžete vyzkoušet kliknutím na odkaz ke stažení.

Stáhněte si Snap-it Notes

Získejte denní tipy do vaší schránky Newsletter Připojte se 35 000+ ostatní čtenáři
Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení? Předchozí Článek

Mohu provést kontrolu serióznosti bez čísla sociálního zabezpečení?

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem Čtěte Více

Jak odinstalovat úložiště Kodi správným způsobem